MIC5365-1.8YMT-TZ
DigiKey raktári szám
576-3946-2-ND - Szalag tekercsen (TR)
576-3946-1-ND - Vágott szalag (CT)
576-3946-6-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
MIC5365-1.8YMT-TZ
Leírás
IC REG LINEAR 1.8V 150MA 4-TMLF
Gyártói standard átfutási idő
4 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Lineáris feszültségszabályozó IC Pozitív rögzített 1 Kimenet 150mA 4-TMLF® (1x1)
EDA / CAD modellek
MIC5365-1.8YMT-TZ modellek
Nyugalmi áram (Iq)
39 µA
PSRR
80dB ~ 65dB (1kHz ~ 10kHz)
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 125°C
Bemeneti feszültség (max.)
5,5V
Tokozás
4-UDFN szabadon lévő kontaktus, 4-TMLF®
Kimeneti feszültség (min.)
1,8V
Gyártói tokozás
4-TMLF® (1x1)
Dropout feszültség (max.)
0,38V / 150mA