MIC5353-3.3YMT-TR
DigiKey raktári szám
576-3680-2-ND - Szalag tekercsen (TR)
576-3680-1-ND - Vágott szalag (CT)
576-3680-6-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
MIC5353-3.3YMT-TR
Leírás
IC REG LINEAR 3.3V 500MA 6-TMLF
Gyártói standard átfutási idő
8 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Lineáris feszültségszabályozó IC Pozitív rögzített 1 Kimenet 500mA 6-TMLF® (1,6x1,6)
EDA / CAD modellek
MIC5353-3.3YMT-TR modellek
Nyugalmi áram (Iq)
175 µA
PSRR
60dB (1kHz)
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 125°C
Bemeneti feszültség (max.)
6V
Tokozás
6-UFDFN szabadon lévő kontaktus, 6-TMLF®
Kimeneti feszültség (min.)
3,3V
Gyártói tokozás
6-TMLF® (1,6x1,6)
Dropout feszültség (max.)
0,35V / 500mA