MIC5319-3.3YML-TR
DigiKey raktári szám
576-2867-2-ND - Szalag tekercsen (TR)
576-2867-1-ND - Vágott szalag (CT)
576-2867-6-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
MIC5319-3.3YML-TR
Leírás
IC REG LINEAR 3.3V 500MA 6-TMLF
Gyártói standard átfutási idő
19 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Lineáris feszültségszabályozó IC Pozitív rögzített 1 Kimenet 500mA 6-TMLF® (2x2)
EDA / CAD modellek
MIC5319-3.3YML-TR modellek
Nyugalmi áram (Iq)
150 µA
PSRR
70dB ~ 60dB (1kHz ~ 10kHz)
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 125°C
Bemeneti feszültség (max.)
5,5V
Tokozás
6-VDFN szabadon lévő kontaktus, 6-TMLF®
Kimeneti feszültség (min.)
3,3V
Gyártói tokozás
6-TMLF® (2x2)
Dropout feszültség (max.)
0,4V / 500mA