MIC5317-3.3YMT-TR
DigiKey raktári szám
150-MIC5317-3.3YMT-TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
150-MIC5317-3.3YMT-TRCT-ND - Vágott szalag (CT)
150-MIC5317-3.3YMT-TRDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
MIC5317-3.3YMT-TR
Leírás
IC REG LINEAR 3.3V 150MA 4-UDFN
Gyártói standard átfutási idő
13 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Lineáris feszültségszabályozó IC Pozitív rögzített 1 Kimenet 150mA 4-UDFN (1x1)
Nyugalmi áram (Iq)
39 µA
PSRR
80dB ~ 65dB (1kHz ~ 10kHz)
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 125°C (TJ)
Bemeneti feszültség (max.)
6V
Tokozás
4-UDFN szabadon lévő kontaktus
Kimeneti feszültség (min.)
3,3V
Gyártói tokozás
4-UDFN (1x1)
Dropout feszültség (max.)
0,31V / 150mA