MIC5317-3.3YM5-TR
DigiKey raktári szám
MIC5317-3.3YM5-TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
MIC5317-3.3YM5-CT-ND - Vágott szalag (CT)
MIC5317-3.3YM5-DKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
MIC5317-3.3YM5-TR
Leírás
IC REG LINEAR 3.3V 150MA SOT23-5
Gyártói standard átfutási idő
13 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Lineáris feszültségszabályozó IC Pozitív rögzített 1 Kimenet 150mA SOT-23-5
EDA / CAD modellek
MIC5317-3.3YM5-TR modellek
Nyugalmi áram (Iq)
39 µA
PSRR
80dB ~ 65dB (1kHz ~ 10kHz)
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 125°C
Bemeneti feszültség (max.)
6V
Tokozás
SC-74A, SOT-753
Kimeneti feszültség (min.)
3,3V
Gyártói tokozás
SOT-23-5
Dropout feszültség (max.)
0,31V / 150mA