MIC5282-3.3YMM-TR
DigiKey raktári szám
576-3933-2-ND - Szalag tekercsen (TR)
576-3933-1-ND - Vágott szalag (CT)
576-3933-6-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
MIC5282-3.3YMM-TR
Leírás
IC REG LINEAR 3.3V 50MA 8-MSOP
Gyártói standard átfutási idő
19 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Lineáris feszültségszabályozó IC Pozitív rögzített 1 Kimenet 50mA 8-MSOP
EDA / CAD modellek
MIC5282-3.3YMM-TR modellek
Kategória
Kimeneti áram
Gyrt.
Nyugalmi áram (Iq)
11 µA
Digi-Reel®
PSRR
90dB ~ 65dB (40kHz ~ 1kHz)
Védelmi funkciók
túláram, túl magas hőmérséklet
Kimeneti polaritás
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 125°C
Tokozás
8-TSSOP, 8-MSOP (0,118", 3,00mm széles)
Bemeneti feszültség (max.)
120V
Gyártói tokozás
8-MSOP
Kimeneti feszültség (min.)
3,3V
Alap típusszám
Dropout feszültség (max.)
3V / 50mA