MIC5247-1.85YM5-TR
DigiKey raktári szám
576-2793-2-ND - Szalag tekercsen (TR)
576-2793-1-ND - Vágott szalag (CT)
576-2793-6-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
MIC5247-1.85YM5-TR
Leírás
IC REG LIN 1.85V 150MA SOT23-5
Gyártói standard átfutási idő
99 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Lineáris feszültségszabályozó IC Pozitív rögzített 1 Kimenet 150mA SOT-23-5
EDA / CAD modellek
MIC5247-1.85YM5-TR modellek
Kategória
Kimeneti áram
Gyrt.
Nyugalmi áram (Iq)
150 µA
Digi-Reel®
PSRR
50dB (1kHz)
Alkatrész státusza
Aktív
Vezérlési funkciók
engedélyezés
Kimeneti polaritás
Védelmi funkciók
túláram, túl magas hőmérséklet, Lekapcsolás feszültséghiány esetén (UVLO)
Kimenet típusa
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 125°C
Bemeneti feszültség (max.)
6V
Tokozás
SC-74A, SOT-753
Kimeneti feszültség (min.)
1,85V
Gyártói tokozás
SOT-23-5
Dropout feszültség (max.)
0,15V / 150mA