MIC5239-3.3YS-TR
DigiKey raktári szám
MIC5239-3.3YS-TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
MIC5239-3.3YS-CT-ND - Vágott szalag (CT)
MIC5239-3.3YS-DKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
MIC5239-3.3YS-TR
Leírás
IC REG LIN 3.3V 500MA SOT-223-3
Gyártói standard átfutási idő
4 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Lineáris feszültségszabályozó IC Pozitív rögzített 1 Kimenet 500mA SOT-223-3
EDA / CAD modellek
MIC5239-3.3YS-TR modellek
Kategória
Kimeneti áram
Gyrt.
Nyugalmi áram (Iq)
45 µA
Digi-Reel®
Max. üzemi áram
15 mA
Alkatrész státusza
Aktív
Vezérlési funkciók
engedélyezés
Kimeneti polaritás
Védelmi funkciók
túláram, túl magas hőmérséklet, túlfeszültség, fordított polaritás
Kimenet típusa
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 125°C
Bemeneti feszültség (max.)
30V
Tokozás
TO-261-4, TO-261AA
Kimeneti feszültség (min.)
3,3V
Gyártói tokozás
SOT-223-3
Dropout feszültség (max.)
0,35V / 500mA (tipikus)