MIC5239-1.8YS
DigiKey raktári szám
576-2390-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
MIC5239-1.8YS
Leírás
IC REG LIN 1.8V 500MA SOT-223-3
Gyártói standard átfutási idő
7 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Lineáris feszültségszabályozó IC Pozitív rögzített 1 Kimenet 500mA SOT-223-3
EDA / CAD modellek
MIC5239-1.8YS modellek
Nyugalmi áram (Iq)
45 µA
Csomagolás
Csőtár
Max. üzemi áram
15 mA
Kimeneti polaritás
Védelmi funkciók
túláram, túl magas hőmérséklet, túlfeszültség, fordított polaritás
Kimenet típusa
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 125°C
Bemeneti feszültség (max.)
30V
Tokozás
TO-261-4, TO-261AA
Kimeneti feszültség (min.)
1,8V
Gyártói tokozás
SOT-223-3
Dropout feszültség (max.)
0,35V / 500mA (tipikus)