MIC5232-3.3YML-TR
DigiKey raktári szám
576-1830-2-ND - Szalag tekercsen (TR)
576-1830-1-ND - Vágott szalag (CT)
576-1830-6-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
MIC5232-3.3YML-TR
Leírás
IC REG LINEAR 3.3V 10MA 6-DFN
Gyártói standard átfutási idő
6 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Lineáris feszültségszabályozó IC Pozitív rögzített 1 Kimenet 10mA 6-DFN (2x2)
EDA / CAD modellek
MIC5232-3.3YML-TR modellek
Nyugalmi áram (Iq)
3 µA
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
PSRR
55dB ~ 35dB (10Hz ~ 1kHz)
Kimeneti polaritás
Védelmi funkciók
fordított polaritás
Kimenet típusa
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 125°C
Bemeneti feszültség (max.)
7V
Tokozás
6-VDFN szabadon lévő kontaktus, 6-MLF®
Kimeneti feszültség (min.)
3,3V
Gyártói tokozás
6-DFN (2x2)
Dropout feszültség (max.)
0,3V / 10mA