MIC5232-1.2YD5-TR
DigiKey raktári szám
576-1829-2-ND - Szalag tekercsen (TR)
576-1829-1-ND - Vágott szalag (CT)
576-1829-6-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
MIC5232-1.2YD5-TR
Leírás
IC REG LIN 1.2V 10MA TSOT-23-5
Gyártói standard átfutási idő
99 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Lineáris feszültségszabályozó IC Pozitív rögzített 1 Kimenet 10mA TSOT-23-5
EDA / CAD modellek
MIC5232-1.2YD5-TR modellek
Nyugalmi áram (Iq)
3 µA
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
PSRR
55dB ~ 35dB (10Hz ~ 1kHz)
Kimeneti polaritás
Védelmi funkciók
fordított polaritás
Kimenet típusa
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 125°C
Bemeneti feszültség (max.)
7V
Tokozás
SOT-23-5 vékony, TSOT-23-5
Kimeneti feszültség (min.)
1,2V
Gyártói tokozás
TSOT-23-5
Dropout feszültség (max.)
0,3V / 10mA