MIC5209-3.3YS-TR
DigiKey raktári szám
576-1274-2-ND - Szalag tekercsen (TR)
576-1274-1-ND - Vágott szalag (CT)
576-1274-6-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
MIC5209-3.3YS-TR
Leírás
IC REG LIN 3.3V 500MA SOT-223-3
Gyártói standard átfutási idő
22 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Lineáris feszültségszabályozó IC Pozitív rögzített 1 Kimenet 500mA SOT-223-3
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
MIC5209-3.3YS-TR modellek
Kategória
Kimeneti áram
Gyrt.
Nyugalmi áram (Iq)
170 µA
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Max. üzemi áram
25 mA
Alkatrész státusza
Aktív
PSRR
75dB (120Hz)
Kimeneti polaritás
Védelmi funkciók
túláram, túl magas hőmérséklet, fordított polaritás
Kimenet típusa
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 125°C
Szabályozók száma
1
Rögzítés módja
Felületszerelt
Bemeneti feszültség (max.)
16V
Tokozás
TO-261-4, TO-261AA
Kimeneti feszültség (min.)
3,3V
Gyártói tokozás
SOT-223-3
Dropout feszültség (max.)
0,6V / 500mA