MIC37101-3.3YM
DigiKey raktári szám
576-1760-5-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
MIC37101-3.3YM
Leírás
IC REG LINEAR 3.3V 1A 8-SOIC
Gyártói standard átfutási idő
6 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Lineáris feszültségszabályozó IC Pozitív rögzített 1 Kimenet 1A 8-SOIC
EDA / CAD modellek
MIC37101-3.3YM modellek
Kategória
Dropout feszültség (max.)
0,5V / 1A
Csőtár
Vezérlési funkciók
engedélyezés
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 125°C
Tokozás
8-SOIC (0,154", 3,90mm széles)
Bemeneti feszültség (max.)
6V
Gyártói tokozás
8-SOIC
Kimeneti feszültség (min.)
3,3V