MIC2940A-12WU
DigiKey raktári szám
576-2237-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
MIC2940A-12WU
Leírás
IC REG LINEAR 12V 1.25A TO263-3
Gyártói standard átfutási idő
9 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Lineáris feszültségszabályozó IC Pozitív rögzített 1 Kimenet 1,25A TO-263-3
EDA / CAD modellek
MIC2940A-12WU modellek
Gyrt.
Nyugalmi áram (Iq)
500 µA
Csomagolás
Csőtár
Max. üzemi áram
70 mA
Védelmi funkciók
túláram, túl magas hőmérséklet, fordított polaritás
Kimeneti polaritás
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 125°C
Kimenet típusa
Rögzítés módja
Felületszerelt
Tokozás
TO-263-4, D2PAK (3 kivezetés + fül), TO-263AA
Bemeneti feszültség (max.)
26V
Gyártói tokozás
TO-263-3
Kimeneti feszültség (min.)
12V
Alap típusszám
Dropout feszültség (max.)
0,6V / 1,25A