MIC2015-1.2YM6-TR
DigiKey raktári szám
576-2592-2-ND - Szalag tekercsen (TR)
576-2592-1-ND - Vágott szalag (CT)
576-2592-6-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
MIC2015-1.2YM6-TR
Leírás
IC PWR SWITCH P-CHAN 1:1 SOT23-6
Gyártói standard átfutási idő
6 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Tápkapcsoló/-vezérlő 1:01 P-csatornás 1,2A SOT-23-6
EDA / CAD modellek
MIC2015-1.2YM6-TR modellek
Kategória
Tápfeszültség (Ucc/Udd)
Nem szükséges
Gyrt.
Max. kimeneti áram
1,2A
Digi-Reel®
Rds On (tip.)
70mohm
Alkatrész státusza
Aktív
Bemenet típusa
Nem invertáló
Kapcsoló típusa
Tulajdonságok
szabályozható jelváltozási sebesség
Kimenetek száma
1
Meghibásodás elleni védelem
áramkorlátozás (fix), túl magas hőmérséklet
Bemenetek/kimenetek
1:01
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C (TA)
Kimeneti polaritás
magas oldali
Kimenet típusa
P-csatornás
Gyártói tokozás
SOT-23-6
Interfész
BE/KI
Tokozás
Kimeneti feszültség
2,5V ~ 5,5V