MCP73827-4.2VUA
DigiKey raktári szám
MCP73827-4.2VUA-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
MCP73827-4.2VUA
Leírás
IC BATT CONTRL LI-ION 1CEL 8MSOP
Gyártói standard átfutási idő
4 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Töltő IC Lítium-ion 8-MSOP
EDA / CAD modellek
MCP73827-4.2VUA modellek
Kategória
Elempakk feszültsége
4,2V
Gyártó
Microchip Technology
Max. tápfeszültség
5,5V
Csomagolás
Csőtár
Üzemi hőmérséklet
-20°C ~ 85°C (TA)
Rögzítés módja
Felületszerelt
Akkumulátor technológia
Lítium-ion
Tokozás
8-TSSOP, 8-MSOP (0,118", 3,00mm széles)