MCP6N16-100E/MS
DigiKey raktári szám
MCP6N16-100E/MS-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
MCP6N16-100E/MS
Leírás
IC INST AMP 1 CIRCUIT 8MSOP
Gyártói standard átfutási idő
8 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
műszerek erősítő 1 Áramkör rail-to-rail 8-MSOP
Kategória
Üzemi áram
1,1mA
Gyrt.
Kimeneti áram / csatorna
10 mA
Csomagolás
Csőtár
Min. tápfeszültség
1.8 V
Alkatrész státusza
Aktív
Max. tápfeszültség
5.5 V
Erősítő típusa
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 125°C
Áramkörök száma
1
Rögzítés módja
Felületszerelt
Kimenet típusa
rail-to-rail
Tokozás
8-TSSOP, 8-MSOP (0,118", 3,00mm széles)
Erősítés-sávszélesség szorzat
500 kHz