MCP42U83T-203E/ST
DigiKey raktári szám
150-MCP42U83T-203E/STTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
150-MCP42U83T-203E/STCT-ND - Vágott szalag (CT)
150-MCP42U83T-203E/STDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
MCP42U83T-203E/ST
Leírás
IC DIG POT 20K 14-TSSOP
Gyártói standard átfutási idő
6 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Digitális potenciométer 20k Ohm 2 Áramkör 1024 Leágazások SPI Interfész 14-TSSOP
EDA / CAD modellek
MCP42U83T-203E/ST modellek
Kategória
Interfész
SPI
Gyártó
Microchip Technology
Memória típusa
Nem felejtő
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Tápfeszültség
2,7V ~ 5,5V
Alkatrész státusza
Aktív
Hőmérsékleti koefficiens (tip.)
12ppm/°C
Potenciométer típusa
lineáris
Rögzítés módja
Felületszerelt
Konfiguráció
Potenciométer, Reosztát
Gyártói tokozás
14-TSSOP
Áramkörök száma
2
Tokozás
14-TSSOP (0,173", 4,40mm széles)
Leágazások száma
1024
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 125°C