MCP4261-103E/SL
DigiKey raktári szám
MCP4261-103E/SL-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
MCP4261-103E/SL
Leírás
IC DIG POT 10K 14-SOIC
Gyártói standard átfutási idő
5 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Digitális potenciométer 10k Ohm 2 Áramkör 257 Leágazások SPI Interfész 14-SOIC
EDA / CAD modellek
MCP4261-103E/SL modellek
Kategória
Interfész
SPI
Gyártó
Microchip Technology
Memória típusa
Nem felejtő
Sorozat
Tápfeszültség
1,8V ~ 5,5V
Csomagolás
Csőtár
Tűrés
±20%
Alkatrész státusza
Aktív
Hőmérsékleti koefficiens (tip.)
150ppm/°C
DigiKey által programozható
Nem ellenőrizve
Rögzítés módja
Felületszerelt
Potenciométer típusa
lineáris
Gyártói tokozás
14-SOIC
Konfiguráció
Potenciométer
Tokozás
14-SOIC (0,154", 3,90mm széles)
Áramkörök száma
2
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 125°C