MCP4161-103E/SN
DigiKey raktári szám
MCP4161-103E/SN-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
MCP4161-103E/SN
Leírás
IC DIG POT 10K 8-SOIC
Gyártói standard átfutási idő
9 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Digitális potenciométer 10k Ohm 1 Áramkör 257 Leágazások SPI Interfész 8-SOIC
EDA / CAD modellek
MCP4161-103E/SN modellek
Kategória
Interfész
SPI
Memória típusa
Nem felejtő
Sorozat
Tápfeszültség
1,8V ~ 5,5V
Tűrés
±20%
Hőmérsékleti koefficiens (tip.)
150ppm/°C
Rögzítés módja
Felületszerelt
Gyártói tokozás
8-SOIC
Tokozás
8-SOIC (0,154", 3,90mm széles)
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 125°C