MCP41100-I/P
DigiKey raktári szám
MCP41100-I/P-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
MCP41100-I/P
Leírás
IC DIG POT 100K 8-PDIP
Gyártói standard átfutási idő
8 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Digitális potenciométer 100k Ohm 1 Áramkör 256 Leágazások SPI Interfész 8-PDIP
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
MCP41100-I/P modellek
Kategória
Memória típusa
Felejtő
Gyártó
Microchip Technology
Tápfeszültség
2,7V ~ 5,5V
Csomagolás
Csőtár
Tűrés
±30%
Alkatrész státusza
Aktív
Hőmérsékleti koefficiens (tip.)
800ppm/°C
DigiKey által programozható
Nem ellenőrizve
Rögzítés módja
Furatszerelt
Potenciométer típusa
lineáris
Gyártói tokozás
8-PDIP
Konfiguráció
Potenciométer
Tokozás
8-DIP (0,300", 7,62mm)
Áramkörök száma
1
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C