MCP3001-I/MS
DigiKey raktári szám
MCP3001-I/MS-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
MCP3001-I/MS
Leírás
IC ADC 10BIT 8-MSOP
Gyártói standard átfutási idő
4 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
10 bites analóg-digitális átalakító 1 Bemenet 1 SAR 8-MSOP
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
MCP3001-I/MS modellek
Kategória
AD átalakítók száma
1
Gyártó
Microchip Technology
Architektúra
SAR
Csomagolás
Csőtár
Referencia típusa
Külső
Alkatrész státusza
Aktív
Tápfeszültség (analóg)
2,7V ~ 5,5V
Bitszám
10
Tápfeszültség (digitális)
2,7V ~ 5,5V
Mintavételi sebesség (másodpercenként)
200k
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C
Bemenetek száma
1
Tokozás
8-TSSOP, 8-MSOP (0,118", 3,00mm széles)