MCP23S18T-E/MJ
DigiKey raktári szám
MCP23S18T-E/MJTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
MCP23S18T-E/MJCT-ND - Vágott szalag (CT)
MCP23S18T-E/MJDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
MCP23S18T-E/MJ
Leírás
IC XPNDR 10MHZ SPI 24QFN
Gyártói standard átfutási idő
4 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
I/O-bővítő 16 SPI 10 MHz 24-QFN (4x4)
EDA / CAD modellek
MCP23S18T-E/MJ modellek
Kategória
Kimeneti forrás-nyelő áram
25mA
Gyártó
Microchip Technology
Órajelfrekvencia
10 MHz
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Tápfeszültség
1,8V ~ 5,5V
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 125°C