MCP23008-E/P
DigiKey raktári szám
MCP23008-E/P-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
MCP23008-E/P
Leírás
IC XPNDR 1.7MHZ I2C 18DIP
Gyártói standard átfutási idő
8 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
I/O-bővítő 8 I2C 1.7 MHz 18-PDIP
EDA / CAD modellek
MCP23008-E/P modellek
Kategória
Kimenet típusa
push-pull
Gyártó
Microchip Technology
Kimeneti forrás-nyelő áram
25mA
Csomagolás
Csőtár
Órajelfrekvencia
1.7 MHz
Alkatrész státusza
Aktív
Tápfeszültség
1,8V ~ 5,5V
DigiKey által programozható
Nem ellenőrizve
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 125°C
Bemenetek/kimenetek száma
8
Rögzítés módja
Furatszerelt
Interfész
I2C
Tokozás
18-DIP (0,300", 7,62mm)