MCP1812AT-033/TT nincs raktáron és előrendelhető.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Similar
Microchip Technology
Raktáron: 31 946
Adatlap
Similar
Diodes Incorporated
Raktáron: 21 670
Adatlap
Lineáris feszültségszabályozó IC Pozitív rögzített 1 Kimenet 300mA SOT-23-3
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
What is a Voltage Regulator Another Teaching Moment | Digi-Key Electronics
MCP1812AT-033/TT
DigiKey raktári szám
MCP1812AT-033/TTTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
MCP1812AT-033/TTCT-ND - Vágott szalag (CT)
MCP1812AT-033/TTDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
MCP1812AT-033/TT
Leírás
IC REG LINEAR 3.3V 300MA SOT23-3
Gyártói standard átfutási idő
11 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
EDA / CAD modellek
MCP1812AT-033/TT modellek
Kategória
Nyugalmi áram (Iq)
0.5 µA
Gyrt.
Max. üzemi áram
220 µA
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
PSRR
50dB (1kHz)
Alkatrész státusza
Aktív
Vezérlési funkciók
engedélyezés
Kimeneti polaritás
Védelmi funkciók
túláram
Kimenet típusa
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C (TJ)
Szabályozók száma
1
Rögzítés módja
Felületszerelt
Bemeneti feszültség (max.)
5,5V
Tokozás
TO-236-3, SC-59, SOT-23-3
Kimeneti feszültség (min.)
3,3V
Gyártói tokozás
SOT-23-3
Dropout feszültség (max.)
0,6V / 300mA