MCP1711T-25I/5X
DigiKey raktári szám
MCP1711T-25I/5XTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
MCP1711T-25I/5XCT-ND - Vágott szalag (CT)
MCP1711T-25I/5XDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
MCP1711T-25I/5X
Leírás
IC REG LINEAR 2.5V 150MA 4-UQFN
Részletes leírás
Lineáris feszültségszabályozó IC Pozitív rögzített 1 Kimenet 150mA 4-UQFN (1x1)
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C
Tokozás
4-UDFN szabadon lévő kontaktus
Bemeneti feszültség (max.)
6V
Gyártói tokozás
4-UQFN (1x1)
Kimeneti feszültség (min.)
2,5V
Alap típusszám
Dropout feszültség (max.)
0,92V / 150mA