MCP1711T-12I/OT
DigiKey raktári szám
MCP1711T-12I/OTTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
MCP1711T-12I/OTCT-ND - Vágott szalag (CT)
MCP1711T-12I/OTDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
MCP1711T-12I/OT
Leírás
IC REG LINEAR 1.2V 150MA SOT23-5
Gyártói standard átfutási idő
16 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Lineáris feszültségszabályozó IC Pozitív rögzített 1 Kimenet 150mA SOT-23-5
Kategória
Kimeneti áram
Gyrt.
Nyugalmi áram (Iq)
1.27 µA
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Max. üzemi áram
1.8 µA
Alkatrész státusza
Aktív
Vezérlési funkciók
engedélyezés
Kimeneti polaritás
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C
Kimenet típusa
Rögzítés módja
Felületszerelt
Szabályozók száma
1
Tokozás
SC-74A, SOT-753
Bemeneti feszültség (max.)
6V
Gyártói tokozás
SOT-23-5
Kimeneti feszültség (min.)
1,2V
Alap típusszám
Dropout feszültség (max.)
1,93V / 150mA