MCP1703AT-2502E/MB megvásárolható, de általában nincs raktáron.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Lineáris feszültségszabályozó IC Pozitív rögzített 1 Kimenet 250mA SOT-89-3
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
What is a Voltage Regulator Another Teaching Moment | Digi-Key Electronics
MCP1703AT-2502E/MB
DigiKey raktári szám
MCP1703AT-2502E/MB-ND - Szalag tekercsen (TR)
Gyártó
Gyártói cikkszám
MCP1703AT-2502E/MB
Leírás
IC REG LINEAR 2.5V 250MA SOT89-3
Gyártói standard átfutási idő
8 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
MCP1703AT-2502E/MB modellek
Kategória
Kimeneti áram
Gyrt.
Nyugalmi áram (Iq)
5 µA
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
PSRR
35dB (100Hz)
Alkatrész státusza
Aktív
Védelmi funkciók
túláram, túl magas hőmérséklet, Rövidzárlat
Kimeneti polaritás
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 125°C (TJ)
Kimenet típusa
Rögzítés módja
Felületszerelt
Szabályozók száma
1
Tokozás
TO-243AA
Bemeneti feszültség (max.)
16V
Gyártói tokozás
SOT-89-3
Kimeneti feszültség (min.)
2,5V
Alap típusszám
Dropout feszültség (max.)
1,1V / 250mA