MCP1502T-33E/CHY
DigiKey raktári szám
150-MCP1502T-33E/CHYTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
150-MCP1502T-33E/CHYCT-ND - Vágott szalag (CT)
150-MCP1502T-33E/CHYDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
MCP1502T-33E/CHY
Leírás
IC VREF SERIES 3.3V SOT23-6
Gyártói standard átfutási idő
4 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Sorozat Referenciafeszültség IC ±0,1% SOT-23-6
Kategória
Bemeneti feszültség
3,5V ~ 5,5V
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 125°C (TA)
Alkatrész státusza
Aktív
Típusjelölés
autóipar
Referencia típusa
Sorozat
Minősítés
AEC-Q100
Kimeneti feszültség (min.)
3,3V
Tokozás
SOT-23-6
Kimeneti áram
20 mA
Gyártói tokozás
SOT-23-6
Tűrés
±0,1%
Alap típusszám
Hőmérsékleti koefficiens
7ppm/°C