MCP1501T-20E/SN
DigiKey raktári szám
MCP1501T-20E/SN-ND - Szalag tekercsen (TR)
Gyártó
Gyártói cikkszám
MCP1501T-20E/SN
Leírás
IC VREF SERIES 0.1% 8SOIC
Gyártói standard átfutási idő
20 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Sorozat Referenciafeszültség IC ±0,1% 8-SOIC
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
MCP1501T-20E/SN modellek
Kategória
Hőmérsékleti koefficiens
50ppm/°C
Bemeneti feszültség
2,25V ~ 5,5V
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 125°C (TA)
Tokozás
8-SOIC (0,154", 3,90mm széles)
Kimeneti feszültség (min.)
2,048V
Gyártói tokozás
8-SOIC
Kimeneti áram
20 mA
Alap típusszám
Tűrés
±0,1%