MCP1501T-18E/CHY
DigiKey raktári szám
MCP1501T-18E/CHYTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
MCP1501T-18E/CHYCT-ND - Vágott szalag (CT)
MCP1501T-18E/CHYDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
MCP1501T-18E/CHY
Leírás
IC VREF SERIES 1.8V SOT23-6
Gyártói standard átfutási idő
20 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Sorozat Referenciafeszültség IC ±0,1% SOT-23-6
Kategória
Hőmérsékleti koefficiens
50ppm/°C
Bemeneti feszültség
2V ~ 5,5V
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 125°C (TA)
Tokozás
SOT-23-6
Kimeneti feszültség (min.)
1,8V
Gyártói tokozás
SOT-23-6
Kimeneti áram
20 mA
Alap típusszám
Tűrés
±0,1%