MCP1252T-33X50I/MS nincs raktáron és előrendelhető.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Töltésszivattyú Kapcsolóüzemű szabályozó IC Pozitív programozható 3,3V, 5V 1 Kimenet 120mA 8-TSSOP, 8-MSOP (0,118", 3,00mm széles)
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
MCP1252T-33X50I/MS
DigiKey raktári szám
MCP1252T-33X50IMSTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
MCP1252T-33X50IMSCT-ND - Vágott szalag (CT)
MCP1252T-33X50IMSDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
MCP1252T-33X50I/MS
Leírás
IC REG CHARGE PUMP PROG 1 8MSOP
Gyártói standard átfutási idő
17 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
MCP1252T-33X50I/MS modellek
Kategória
Bemeneti feszültség (max.)
5,5V
Gyrt.
Kimeneti feszültség (min.)
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Kimeneti áram
Alkatrész státusza
Aktív
Kapcsolási frekvencia
650kHz
Funkció
Feszültségnövelő/feszültségcsökkentő
Szinkrondetektor
No
Kimeneti polaritás
Pozitív
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C (TA)
Topológia
Rögzítés módja
Felületszerelt
Kimenet típusa
Tokozás
Kimenetek száma
1
Gyártói tokozás
8-MSOP
Bemeneti feszültség (min.)
2,7V