LM4040CYM3-2.5-TR | |
|---|---|
Gyártó | |
Gyártói cikkszám | LM4040CYM3-2.5-TR |
Leírás | IC VREF SHUNT 0.5% SOT23-3 |
Gyártói standard átfutási idő | 16 hét |
Vevői azonosító | |
Részletes leírás | Sönt Referenciafeszültség IC ±0,5% SOT-23-3 |
Adatlap | Adatlap |
EDA / CAD modellek | LM4040CYM3-2.5-TR modellek |
Kategória | Hőmérsékleti koefficiens 100ppm/°C |
Gyártó Microchip Technology | Zaj (10Hz ~ 10kHz) 35µVrms |
Csomagolás Szalag tekercsen (TR) Vágott szalag (CT) Digi-Reel® | Katódáram 65 µA |
Alkatrész státusza Aktív | Üzemi hőmérséklet -40°C ~ 85°C (TA) |
Referencia típusa Sönt | Rögzítés módja Felületszerelt |
Kimenet típusa rögzített | Tokozás TO-236-3, SC-59, SOT-23-3 |
Kimeneti feszültség (min.) 2,5V | Gyártói tokozás SOT-23-3 |
Kimeneti áram 15 mA | Alap típusszám |
Tűrés ±0,5% |