LM4040CYM3-2.5-TR
DigiKey raktári szám
576-1046-2-ND - Szalag tekercsen (TR)
576-1046-1-ND - Vágott szalag (CT)
576-1046-6-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
LM4040CYM3-2.5-TR
Leírás
IC VREF SHUNT 0.5% SOT23-3
Gyártói standard átfutási idő
16 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Sönt Referenciafeszültség IC ±0,5% SOT-23-3
EDA / CAD modellek
LM4040CYM3-2.5-TR modellek
Kategória
Hőmérsékleti koefficiens
100ppm/°C
Gyártó
Microchip Technology
Zaj (10Hz ~ 10kHz)
35µVrms
Katódáram
65 µA
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C (TA)
Kimeneti feszültség (min.)
2,5V
Kimeneti áram
15 mA
Alap típusszám
Tűrés
±0,5%