JANTX1N6631US
DigiKey raktári szám
1086-20002-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
JANTX1N6631US
Leírás
DIODE STANDARD 1100V 1.4A D5B
Gyártói standard átfutási idő
35 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
dióda 1100 V 1,4A Felületszerelt D-5B
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
JANTX1N6631US modellek
Kategória
Visszáram Ur-nél
4 µA @ 1100 V
Gyrt.
Kapacitás / Ur, F
40pF / 10V, 1MHz
Csomagolás
Ömlesztve
Típusjelölés
katonai
Alkatrész státusza
Aktív
Minősítés
MIL-PRF-19500/590
Technológia
Rögzítés módja
DC zárófeszültség (Ur) (max.)
1100 V
Tokozás
Vezetési áram (Io)
1,4A
Gyártói tokozás
D-5B
Nyitóirányú feszültség (Uf) (max.) / If
1.6 V @ 1.4 A
Üzemi hőmérséklet (átmenet)
-65°C ~ 150°C
Sebesség
Gyors helyreállás =< 500ns, > 200mA (Io)