DSPIC33FJ64MC508A-I/PT
DigiKey raktári szám
DSPIC33FJ64MC508A-I/PT-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
DSPIC33FJ64MC508A-I/PT
Leírás
IC MCU 16BIT 64KB FLASH 80TQFP
Gyártói standard átfutási idő
24 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
dsPIC dsPIC™ 33F Mikrovezérlő IC 16bit 40MIP 64KB (64K x 8) FLASH 80-TQFP (12x12)
EDA / CAD modellek
DSPIC33FJ64MC508A-I/PT modellek
RAM mérete
8K x 8
Csomagolás
Tálca
Tápfeszültség (Ucc/Udd)
3V ~ 3,6V
Adatátalakítók
A/D 18x10b/12b
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C (TA)