DSPIC33FJ128GP802-I/SP
DigiKey raktári szám
DSPIC33FJ128GP802-I/SP-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
DSPIC33FJ128GP802-I/SP
Leírás
IC MCU 16BIT 128KB FLASH 28SPDIP
Gyártói standard átfutási idő
25 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
dsPIC dsPIC™ 33F Mikrovezérlő IC 16bit 40MIP 128KB (128K x 8) FLASH 28-SPDIP
EDA / CAD modellek
DSPIC33FJ128GP802-I/SP modellek
RAM mérete
16K x 8
Csomagolás
Csőtár
Tápfeszültség (Ucc/Udd)
3V ~ 3,6V
Adatátalakítók
A/D 10x10b/12b; D/A 2x16b
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C (TA)
Mag mérete
16bit
Rögzítés módja
Furatszerelt
Sebesség
40MIP
Gyártói tokozás
28-SPDIP
Csatlakoztathatóság
CANbus, I2C, IrDA, LINbus, SPI, UART/USART
Tokozás
28-DIP (0,300", 7,62mm)