DSPIC33FJ128GP802-E/SO
DigiKey raktári szám
DSPIC33FJ128GP802-E/SO-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
DSPIC33FJ128GP802-E/SO
Leírás
IC MCU 16BIT 128KB FLASH 28SOIC
Gyártói standard átfutási idő
25 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
dsPIC dsPIC™ 33F Mikrovezérlő IC 16bit 40MIP 128KB (128K x 8) FLASH 28-SOIC
EDA / CAD modellek
DSPIC33FJ128GP802-E/SO modellek
RAM mérete
16K x 8
Sorozat
Tápfeszültség (Ucc/Udd)
3V ~ 3,6V
Adatátalakítók
A/D 10x10b/12b; D/A 2x16b
DigiKey által programozható
Nem ellenőrizve
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 125°C (TA)
Főprocesszor
dsPIC
Típusjelölés
autóipar
Mag mérete
16bit
Minősítés
AEC-Q100
Sebesség
40MIP
Rögzítés módja
Felületszerelt
Csatlakoztathatóság
CANbus, I2C, IrDA, LINbus, SPI, UART/USART
Gyártói tokozás
28-SOIC
Perifériák
Feszültségesés észlelés/reset, DCI, DMA, I2S, POR, PWM, WDT
Tokozás
28-SOIC (0,295", 7,50mm széles)