DSPIC30F6012A-30I/PT
DigiKey raktári szám
DSPIC30F6012A30IP-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
DSPIC30F6012A-30I/PT
Leírás
IC MCU 16BIT 144KB FLASH 64TQFP
Gyártói standard átfutási idő
7 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
dsPIC dsPIC™ 30F Mikrovezérlő IC 16bit 30 MIP 144KB (48K x 24) FLASH 64-TQFP (10x10)
EDA / CAD modellek
DSPIC30F6012A-30I/PT modellek
Termékadatok
Szűrés hasonló termékekre
Sorozat
EEPROM mérete
4K x 8
Csomagolás
Tálca
RAM mérete
8K x 8
Tápfeszültség (Ucc/Udd)
2,5V ~ 5,5V
Adatátalakítók
A/D 16x12b
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C (TA)