DSPIC30F4011-30I/P
DigiKey raktári szám
DSPIC30F4011-30IP-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
DSPIC30F4011-30I/P
Leírás
IC MCU 16BIT 48KB FLASH 40DIP
Gyártói standard átfutási idő
5 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
dsPIC dsPIC™ 30F Mikrovezérlő IC 16bit 30 MIP 48KB (16K x 24) FLASH 40-PDIP
EDA / CAD modellek
DSPIC30F4011-30I/P modellek
Termékadatok
Szűrés hasonló termékekre
Sorozat
EEPROM mérete
RAM mérete
2K x 8
Tápfeszültség (Ucc/Udd)
2,5V ~ 5,5V
Adatátalakítók
A/D 9x10b
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C (TA)
Sebesség
30 MIP
Rögzítés módja
Furatszerelt
Csatlakoztathatóság
CANbus, I2C, SPI, UART/USART
Gyártói tokozás
40-PDIP
Perifériák
brown-out észlelés/reset, PWM motorvezérlés, QEI, POR, PWM, WDT
Tokozás
40-DIP (0,600", 15,24mm)