DSPIC30F3013-30I/SO | |
|---|---|
DigiKey raktári szám | DSPIC30F301330ISO-ND |
Gyártó | |
Gyártói cikkszám | DSPIC30F3013-30I/SO |
Leírás | IC MCU 16BIT 24KB FLASH 28SOIC |
Gyártói standard átfutási idő | 5 hét |
Vevői azonosító | |
Részletes leírás | dsPIC dsPIC™ 30F Mikrovezérlő IC 16bit 30 MIP 24KB (8K x 24) FLASH 28-SOIC |
Adatlap | Adatlap |
EDA / CAD modellek | DSPIC30F3013-30I/SO modellek |
Kategória | Programmemória mérete |
Gyrt. | Programmemória típusa FLASH |
Sorozat | EEPROM mérete 1K x 8 |
Csomagolás Csőtár | RAM mérete 2K x 8 |
Alkatrész státusza Aktív | Tápfeszültség (Ucc/Udd) 2,5V ~ 5,5V |
DigiKey által programozható Ellenőrizve | Adatátalakítók A/D 10x12b |
Főprocesszor dsPIC | Oszcillátor típusa belső |
Mag mérete 16bit | Üzemi hőmérséklet -40°C ~ 85°C (TA) |
Sebesség 30 MIP | Rögzítés módja Felületszerelt |
Csatlakoztathatóság I2C, SPI, UART/USART | Gyártói tokozás 28-SOIC |
Perifériák brown-out észlelés/reset, POR, PWM, WDT | Tokozás 28-SOIC (0,295", 7,50mm széles) |