DSPIC30F3012-20E/P megvásárolható, de általában nincs raktáron.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
dsPIC dsPIC™ 30F Mikrovezérlő IC 16bit 20MIPS 24KB (8K x 24) FLASH 18-PDIP
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
18-DIP (300mil)_SDIP18 Pkg
DSPIC30F3012-20E/P
DigiKey raktári szám
DSPIC30F3012-20E/P-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
DSPIC30F3012-20E/P
Leírás
IC MCU 16BIT 24KB FLASH 18DIP
Gyártói standard átfutási idő
5 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
EDA / CAD modellek
DSPIC30F3012-20E/P modellek
Termékadatok
Szűrés hasonló termékekre
Sorozat
EEPROM mérete
RAM mérete
2K x 8
Tápfeszültség (Ucc/Udd)
2,5V ~ 5,5V
Adatátalakítók
A/D 8x12b
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 125°C (TA)
Sebesség
20MIPS
Rögzítés módja
Furatszerelt
Csatlakoztathatóság
I2C, SPI, UART/USART
Gyártói tokozás
18-PDIP
Perifériák
brown-out észlelés/reset, POR, PWM, WDT
Tokozás
18-DIP (0,300", 7,62mm)