DSPIC30F2011-20E/P
DigiKey raktári szám
DSPIC30F2011-20E/P-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
DSPIC30F2011-20E/P
Leírás
IC MCU 16BIT 12KB FLASH 18DIP
Gyártói standard átfutási idő
5 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
dsPIC dsPIC™ 30F Mikrovezérlő IC 16bit 20MIPS 12KB (4K x 24) FLASH 18-PDIP
EDA / CAD modellek
DSPIC30F2011-20E/P modellek
Tápfeszültség (Ucc/Udd)
2,5V ~ 5,5V
Adatátalakítók
A/D 8x12b
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 125°C (TA)
Rögzítés módja
Furatszerelt
Sebesség
20MIPS
Gyártói tokozás
18-PDIP
Csatlakoztathatóság
I2C, SPI, UART/USART
Tokozás
18-DIP (0,300", 7,62mm)