DSPIC30F2010-30I/SP
DigiKey raktári szám
DSPIC30F201030ISP-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
DSPIC30F2010-30I/SP
Leírás
IC MCU 16BIT 12KB FLASH 28SPDIP
Gyártói standard átfutási idő
5 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
dsPIC dsPIC™ 30F Mikrovezérlő IC 16bit 30 MIP 12KB (4K x 24) FLASH 28-SPDIP
EDA / CAD modellek
DSPIC30F2010-30I/SP modellek
Termékadatok
Szűrés hasonló termékekre
Sorozat
EEPROM mérete
RAM mérete
512 x 8
Tápfeszültség (Ucc/Udd)
2,5V ~ 5,5V
Adatátalakítók
A/D 6x10b
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C (TA)
Sebesség
30 MIP
Rögzítés módja
Furatszerelt
Csatlakoztathatóság
I2C, SPI, UART/USART
Gyártói tokozás
28-SPDIP
Perifériák
brown-out észlelés/reset, PWM motorvezérlés, QEI, POR, PWM, WDT
Tokozás
28-DIP (0,300", 7,62mm)