DSPIC30F2010-30I/SO
DigiKey raktári szám
DSPIC30F2010-30I/SO-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
DSPIC30F2010-30I/SO
Leírás
IC MCU 16BIT 12KB FLASH 28SOIC
Gyártói standard átfutási idő
6 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
dsPIC dsPIC™ 30F Mikrovezérlő IC 16bit 30 MIP 12KB (4K x 24) FLASH 28-SOIC
EDA / CAD modellek
DSPIC30F2010-30I/SO modellek
Termékadatok
Szűrés hasonló termékekre
Sorozat
EEPROM mérete
RAM mérete
512 x 8
Tápfeszültség (Ucc/Udd)
2,5V ~ 5,5V
DigiKey által programozható
Nem ellenőrizve
Adatátalakítók
A/D 6x10b
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C (TA)
Sebesség
30 MIP
Rögzítés módja
Felületszerelt
Csatlakoztathatóság
I2C, SPI, UART/USART
Gyártói tokozás
28-SOIC
Perifériák
brown-out észlelés/reset, PWM motorvezérlés, QEI, POR, PWM, WDT
Tokozás
28-SOIC (0,295", 7,50mm széles)