DSPIC30F2010-20I/SO
DigiKey raktári szám
DSPIC30F201020IS-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
DSPIC30F2010-20I/SO
Leírás
IC MCU 16BIT 12KB FLASH 28SOIC
Gyártói standard átfutási idő
5 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
dsPIC dsPIC™ 30F Mikrovezérlő IC 16bit 20MIPS 12KB (4K x 24) FLASH 28-SOIC
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
DSPIC30F2010-20I/SO modellek
Termékadatok
Szűrés hasonló termékekre
Kategória
Programmemória mérete
Gyrt.
Programmemória típusa
FLASH
Sorozat
EEPROM mérete
1K x 8
Csomagolás
Csőtár
RAM mérete
512 x 8
Alkatrész státusza
Aktív
Tápfeszültség (Ucc/Udd)
2,5V ~ 5,5V
DigiKey által programozható
Ellenőrizve
Adatátalakítók
A/D 6x10b
Főprocesszor
dsPIC
Oszcillátor típusa
belső
Mag mérete
16bit
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C (TA)
Sebesség
20MIPS
Rögzítés módja
Felületszerelt
Csatlakoztathatóság
I2C, SPI, UART/USART
Gyártói tokozás
28-SOIC
Perifériák
brown-out észlelés/reset, PWM motorvezérlés, QEI, POR, PWM, WDT
Tokozás
28-SOIC (0,295", 7,50mm széles)