DSC1123CI5-125.0000
DigiKey raktári szám
150-DSC1123CI5-125.0000-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
DSC1123CI5-125.0000
Leírás
MEMS OSC XO 125.0000MHZ LVDS SMD
Vevői azonosító
Részletes leírás
125 MHz XO (standard) LVDS Oszcillátor 2,25V ~ 3,63V Engedélyezés/letiltás 6-VDFN
Kategória
Tápfeszültség
2,25V ~ 3,63V
Gyrt.
Frekvenciastabilitás
±10ppm
Sorozat
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C
Max. üzemi áram
32mA
Gyártói tokozás
6-VDFN (3.2x2.5)
Frekvencia
Méretek
0,126" H. x 0,098" Sz. (3,20mm x 2,50mm)
Funkció
Engedélyezés/letiltás
Max. magasság (beültetve)
0,035" (0,90mm)