DSC1121DI2-025.0000T
DigiKey raktári szám
150-DSC1121DI2-025.0000T-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
DSC1121DI2-025.0000T
Leírás
MEMS OSC XO 25.0000MHZ CMOS SMD
Vevői azonosító
Részletes leírás
25 MHz XO (standard) CMOS Oszcillátor 2,25V ~ 3,6V 6-VDFN
Kategória
Tápfeszültség
2,25V ~ 3,6V
Gyrt.
Frekvenciastabilitás
±25ppm
Sorozat
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C
Max. üzemi áram
35mA
Gyártói tokozás
6-VDFN (2,5x2)
Frekvencia
Méretek
0,098" H. x 0,079" Sz. (2,50mm x 2,00mm)
Kimenet
CMOS
Max. magasság (beültetve)
0,035" (0,90mm)