DSC1121BM1-020.0000
DigiKey raktári szám
150-DSC1121BM1-020.0000-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
DSC1121BM1-020.0000
Leírás
MEMS OSC
Vevői azonosító
Részletes leírás
20 MHz XO (standard) CMOS Oszcillátor 2,25V ~ 3,6V 6-VDFN
Kategória
Frekvenciastabilitás
±50ppm
Gyrt.
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C
Sorozat
Max. üzemi áram
35mA
Gyártói tokozás
6-CDFN (5×3,2)
Típus
Méretek
0,197" H. x 0,126" Sz. (5,00mm x 3,20mm)
Frekvencia
Max. magasság (beültetve)
0,035" (0,90mm)
Kimenet
CMOS
Alap típusszám
Tápfeszültség
2,25V ~ 3,6V