DSC1001CL1-020.0000T
DigiKey raktári szám
150-DSC1001CL1-020.0000T-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
DSC1001CL1-020.0000T
Leírás
MEMS OSC XO 20.0000MHZ CMOS SMD
Vevői azonosító
Részletes leírás
20 MHz XO (standard) CMOS Oszcillátor 1,7V ~ 3,6V Készenlét (lekapcsolás) 4-VDFN
Kategória
Tápfeszültség
1,7V ~ 3,6V
Gyrt.
Frekvenciastabilitás
±50ppm
Sorozat
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 105°C
Max. üzemi áram
8mA
Gyártói tokozás
4-VDFN (3,2x2,5)
Frekvencia
Méretek
0,126" H. x 0,098" Sz. (3,20mm x 2,50mm)
Max. magasság (beültetve)
0,035" (0,90mm)